O nas

Kilka słów O Nas...

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą działającą w segmencie antygraffiti oraz specjalistycznego czyszczenia infrastruktury. Celem naszej działalności jest zapewnienie czystości i estetycznego wyglądu Państwa obiektów, które na wskutek aktów wandalizmu zostały oszpecone graffiti, bądź też uległy naturalnej degradacji z racji czasu, eksploatacji, czy miejskich zanieczyszczeń.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dobierając optymalną technologię realizacji usługi, co gwarantuje, że czyszczona powierzchnia nie zostanie uszkodzona podczas usuwania zabrudzeń

Używamy najnowocześniejszego sprzętu, nie potrzebujemy zewnętrznych mediów jak woda, prąd – jesteśmy samowystarczalni, dzięki temu nie muszą się Państwo o nic martwić – usuniemy graffiti lub inne zabrudzenia szybko, skutecznie i w sposób, który nie będzie w żaden sposób angażował Państwa cennego czasu.

Wiemy, że chcąc skutecznie zwalczyć problemem graffiti, szybkość reakcji jest priorytetem, dlatego oferujemy pogotowie antygraffiti – reakcja na zdarzenie do 24h. Aby zapewnić krótkie czasy realizacji i wysoką jakość usług używamy technologii, które pozwalają na pracę w każdych warunkach atmosferycznych – również przy ujemnych temperaturach.


Jesteśmy specjalistami w swoim fachu

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usuwaniu graffiti, a także w czyszczeniu i zabezpieczaniu różnego rodzaju powierzchni, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci z całej Polski. Wszystkie używane przez na produkty posiadają atesty PZH oraz pozytywną opinię Instytutu Ochrony Środowiska. Ich użytkowanie jest bezpieczne przez profesjonalne firmy, a powstałe w procesie czyszczenia ścieki nie wymagają utylizacji, lecz mogą zostać odprowadzane bezpośrednio do kanalizacji. Zapraszamy do współpracy!


Zaufali nam

pogromcy-logo
logo
logo1
graffiti-zielonagora

Skontaktuj się z nami: +48 669 703 658